Na terenie ośrodka znajduje się własny, nowoczesny wyciąg narciarski (orczykowy). Trasa narciarska (250m) jest ratrakowana i oświetlona, aby można było szusować również w godzinach wieczornych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, jest sztucznie naśnieżana.

Jest również mini bar, w którym można zakupić ciepłe posiłki, napoje;-))) (polecam wino grzane) i zregenerować siły przed dalszym szusowaniem. Stok jest szeroki, także świetnie nadaje się zarówno dla wprawionych narciarzy jak i dla początkujących.

Dla początkujących amatorów zimowego szaleństwa oferujemy usługi profesjonalnych instruktorów naszej szkółki narciarskiej. Zapewniamy wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Warto zaznaczyć, że jest dużo miejsc parkingowych (także dla autokarów) oraz o możliwości skorzystania z WC. Jeżeli ktoś nie chce jeździć na nartach, może skorzystać z niewielkiego lodowiska znajdującego się nieopodal stoku.

 
Cennik  
Karnet 10 zjazdów 40 zł
Karnet godzinny (1 os.) 40 zł
Karnet dwugodzinny (1 os.) 60 zł
Karnet czterogodzinny (1 os.) 80 zł
Karnet sześciogodzinny (1 os.) 100 zł
Karnet całodzienny (1 os.) 130 zł
Karnet wieczorny (od 18 do 21 / 1 os.) 50 zł
Snowtubing - 10 zjazdów  60 zł


Karnet dla jednej osoby - nieuczciwe korzystanie grozi ZABRANIEM KARNETU. 

 

 

Użytkowników on-line: 1 | Dzisiaj: 2 | Wczoraj: 118 | W tym miesiącu: 1 565

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.